T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ESKİŞEHİR / ALPU - Fahrettin Kerim Gökay Ortaokulu

Haberler

Ock

Okulumuz Müdür Yardımcısı ve İngilizce Öğretmeni Aykut Deniz BAĞCİVAN önderliğinde öğrencilerimizle "İngilizce heceleme yarışması" yaptık. Eğlenceli dakikalar yaşandı. 

Ock

Okulumuz matemetik öğretmeni Gülcan ABAKLI yönetiminde öğrencilerimiz "Mangala" öğreniyor ve strateji geliştiriyorlar.... Öğretmenimize teşekkür ediyoruz. 

Ock

Okulumuz Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Öğretmeni Elif ACAR DÜZENLİ´nin öğrencileriyle beraber yapmış olduğu Code.org çalışmalarından kareler.... 

Ock

İlçemize uzun bir aradan sonra yağan karın tadını çıkarmak öğrencilerimize kaldı.....

Ock

Yücel CAN okulumuzu ziyaret ederek hem öğrencilerimizle söyleşi gerçekleştirdi hem de yazmış olduğu kitabın tanıtımını yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz....

Ock

Okulumuz Sosyal Bilgiler Öğretmeni Sibel ŞAHİN´in 6. sınıf öğrencileriyle yapmış olduğu "Yeryüzü şekillerini öğreniyoruz" etkinliğinden kareler.....

Ock

Okulumuz Fen Bilimleri öğretmeni Ayşe TOSUN gözetiminde öğrenciler tarafından "Molekül modeli yapıyoruz" etkinliğinden kareler. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz. 

Ock

Okulumuz Türkçe Öğretmeni Elif ATASEVEN SERTKAYA ve öğrencilerinin yapmış oldukları "Uzayda bir gün metninde astronot olduk" etkinliğinden kareler... Öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. 

Ock

Okulumuz Matematik öğretmenleri Hatice KAYAR ve Gülcan ABAKLI yönetiminde, Eskişehir merkeze gelen "Tales Matematik Müzesi Gezici Tırı"na gezi düzenlendi. Öğrenciler dokunarak matematiğin hayatımızdaki önemini keşfettiler. Öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 

Ara

Türkçe Öğretmenimiz Elif ATASEVEN SERTKAYA´nın öğrencileriyle beraber yapmış olduğu "Hacivat - Karagöz" etkinliğinden kareler. 

Ara

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersinde öğrenciler Scratch Programı ile kodlama yapıyorlar. 

Ara

8. Sınıf öğrencilerimiz için uygulanan deneme sınavı. 

Ara

6A sınıfının Kuran´a geçiş için düzenlediği etkinlik. Öğrencilere Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Esra ÇETİNTÜRK tarafından belge verildi. Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz. 

Ara

Trafik polisleri, öğrencilerimize trafik genel eğitimi hakkında bilgilendirmeler yaptı. Eğitimden kareler...

Ara

Sosyal Bilgiler Öğretmeni Sibel ŞAHİN önderliğinde 6. sınıflarla "Paralel ve Meridyenleri elma ile öğreniyoruz" etkinliği gerçekleştirildi. Öğretmenimize teşekkür ediyoruz.